Maseczka ochronna +Ag, Ag, Au

49.90

Innowacyjna formuła aplikacji próżniowej powłok SYSTEM EGP HELLO NANO zapewnia ich równomierne i trwałe rozłożenie na całej powierzchni maseczki. Dodatkową ochronę zapewnia srebro i złoto jonowe oraz złoto metaliczne SYSTEM EGP, które wspiera proces ochrony – eliminuje i zapobiega rozwojowi i namnażaniu patogenów na powierzchni maseczki.

Opis

Maseczka Premium System Egp Hello Nano jest produktem do użytku powszechnego

– wspomaga ochronę antywirusową, antybakteryjną, antygrzybową,
– z aktywną formułą ochrony mikrobiologicznej,
– wielokrotnego użycia i prania,
– o wydłużonej formule aktywności powłok

+Ag – jony srebra System EGP

Dzięki swoim właściwościom, jony srebra stanowią bardzo skuteczną ochronę przed bakteriami, wirusami oraz grzybami. Właściwości te są szczególnie pożądane w środkach ochrony osobistej takich jak maseczki ochronne. Atom posiadający ładunek elektryczny to jon. Jeżeli atom srebra posiada więcej protonów niż elektronów to mamy do czynienia z jonem dodatnim (+Ag) tj. kationem. Badania naukowe potwierdziły, że dodatnio naładowany atom srebra posiada cechy umożliwiające niszczenie różnych chorobotwórczych drobnoustrojów.

Działanie jonów srebra jest naukowo udowodnione i stanowi przedmiot wielu badań oraz prac naukowych, dlatego nie ma wątpliwości co do jego właściwości przeciwwirusowych, przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybowych Właściwości bakteriobójcze i przeciwgrzybicze srebra +Ag. potwierdzają badania laboratoryjne , natomiast działania przeciwwirusowe potwierdzają badaniach naukowe nad jonami srebra. Niewątpliwą zaletą maseczki System EGP Hello Nano +Ag, Ag, Au z jonami srebra w walce z COVID-19 jest argument, że wspomaga ona również ochronę przed infekcją bakteryjną, która w konsekwencji powoduje obniżenie odporności i narażenie na powikłania związane z koronawirusem.

Ag – Srebro metaliczne

To bardzo małe klastry  srebra, którymi pokryte zostały materiały z których wykonana jest maseczka
Niebywałe, zdrowotne właściwości srebra zostały zauważone już w starożytności. Na początku XX wieku srebro uznawane było za jeden z najskuteczniejszych środków leczniczych. Późniejszy rozwój medycyny wyparł ten naturalny farmaceutyk. Od kilku lat, dzięki rozwojowi nanotechnologii, srebro ponownie może pomagać w profilaktyce prozdrowotnej.

Skuteczność przeciwdrobnoustrojową srebra koloidalnego Ag System Egp potwierdziły przeprowadzone badania laboratoryjne w stosunku do m.in. Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Salmonella tyfus, Streptococcus pneumoniae i wielu innych. Poniżej przedstawiamy ocenę właściwości przeciwdrobnoustrojowych srebra koloidalnego Ag System Egp wobec Gronkowca złocistego (łac. Staphylococcus aureus) – bakteria występująca w jamie nosowo-gardłowej oraz na skórze ludzi i zwierząt.

Au – Złoto metaliczne

To bardzo małe klastry  złota, którymi pokryte zostały materiały wykorzystane do wykonana maseczki.
Lecznicze właściwości złota znane były już w Sumerze, starożytnym Egipcie, Persji, Arabii, Chinach i Indiach. W Chinach gotowano posiłki wraz ze złotą monetą w celu uzupełnienia złota w organizmie. Już wtedy uważano złoto za specyfik mający cudowne właściwości przywracania zdrowia i młodości.
Metaloterapia znalazła zastosowanie w leczeniu chorób wenerycznych, raka mózgu i infekcji ran. Od XX wieku złoto koloidalne stosowane jest w leczeniu białaczek i niektórych nowotworów. Stwierdzono, że ma korzystny wpływ na zrównoważenie rytmu serca oraz wspomaga krążenie krwi. Pełni rolę katalizatora w procesie powstawania wielu hormonów oraz enzymów.

Złoto zwalcza wolne rodniki, odpowiedzialne za proces starzenia się skóry. Poprzez syntezę kolagenu i elastyny wpływa korzystnie na regenerację tkanki łącznej. Ma właściwości biostymulujące, przyspiesza migrację składników aktywnych. Skuteczność przeciwdrobnoustrojową złota metalicznego Au System Egp potwierdziły przeprowadzone badania laboratoryjne. Poniżej przedstawiamy ocenę właściwości przeciwdrobnoustrojowych złota koloidalnego Au System Egp wobec gronkowca (łac. Staphylococcus epidermidis) – gatunek bakterii należących do rodzaju gronkowców, wywołujący zakażenia oportunistyczne.

Zastosowanie

Maseczka wspomagająca ochronę do powszechnego stosowania, do wielokrotnego użycia na twarz, przeznaczona do użytku codziennego. Maseczka ochronna System Egp Hello Nano +Ag, Ag, Au jest produktem wielokrotnego użycia i prania.

Zasady używania maseczki +Ag, Ag, Au

– przed założeniem maseczki dokładnie umyj ręce wodą z mydłem lub je zdezynfekuj
– upewnij się, że czarn strona maseczki jest skierowana na zewnątrz
– elastyczne gumki, zaczep o uszy
– sprawdź, czy jej dolna krawędź znajduje się pod brodą
– załóż maseczkę tak, aby szczelnie przykryć nos i usta
– podczas używania unikaj dotykania maseczki
– noszenie maseczki jest efektywne tylko wtedy, gdy dbasz jednocześnie o higienę rąk
– wilgotną maseczkę zdejmij i powieś w suchym widnym miejscu do wyschnięcia
– zdejmując maseczkę uchwyć za elastyczne gumki nałożone na uszy
– po zdjęciu, maseczkę powieś za elastyczną gumkę w suchym miejscu do wyschnięćia
– pierz maseczkę tylko, gdy ulegnie fizycznemu zabrudzeniu
– używaj maseczki do 15 prań
– chroń maseczkę przed uszkodzeniami mechanicznymi
– pamiętaj, nosisz maseczkę dla bezpieczeństwa własnego i innych

Właściwości:

Materiał : dwie warstwy wysokiej jakości tkanin , które posiadają certyfikat dopuszczający do zastosowań medycznych. Spełnia normy ENV 14237, PN-P-84525, EN 340.
Tkaniny pokryte powłokami ochronnymi z +Ag, Ag ,Au.
Pierwsza warstwa tkaniny jest  mieszaniną   poliestru 65% z bawełną 35%.
Druga warstwa  tkaniny – bawełna 100%
Kolor: czarny
Ilość prań bez utraty właściwości – do 15 razy, zalecane jest pranie maseczki tylko w przypadku jej fizycznego ubrudzenia.
Temperatura prania do 30-40C
Rozmiar: S M L XL
Materiał bezpieczny, bezzapachowy.
Posiada nowoczesny design.
produkt nowy, fabrycznie zapakowany.
Produkt certyfikowany, wyprodukowany w Polsce.
Badania: współpraca z Uniwersytetem Zielonogórskim Wydział Mechaniczny Katedra Inżynierii Biomedycznej.

1 opinia dla Maseczka ochronna +Ag, Ag, Au

  1. 5 z 5

    Joanna

    Dziękuję, jestem bardzo zadowolona z zakupu

Dodaj opinię
Maseczka ochronna +Ag, Ag, Au
Maseczka ochronna +Ag, Ag, Au
49.90