Skarpety garniturowe męskie Egp Silver

28.99

Skarpety pokryte powłokami System Egp zapewniającymi przedłużony efekt poczucia świeżości. Naniesione na skarpety nanocząstki srebra, miedzi oraz cynku wykazują właściwości przeciwpatogenne.

Skarpety doskonale utrzymują się na nodze, dodatkowo wzmocnione zostały specjalną apreturą SANITIZED R, która zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów oraz pomaga chronić stopy przed zarazkami i nieprzyjemnym zapachem.

Jakość: pierwsza.
Materiał: bawełna 80%, poliamid 17%, Licra R 3%.

 

Opis

Apretura z jonami srebra +Ag oraz nanocząsteczkami Ag i Cu.

Apretura System EGP – apretura (nm. appretur, fr. appreter – wykańczać) –uszlachetnianie, wykańczanie materiału nadające mu nowych lub lepszych cech i właściwości podnoszących ich właściwości użytkowe.

Maksymalna higiena

Skarpety o przedłużonym efekcie świeżości. Znajdująca się na i we włóknach skarpet System Egp apretura zmniejsza aktywność bakteryjną i grzybową, wykazuje działanie do 20 prań. Aplikacja według technologii System Egp aktywnych cząstek srebra, miedzi oraz cynku. Zapewnia użytkownikom zadowolenie oraz nowy wymiar higieny i czystości mikrobiologicznej.

Delikatność

Bezszwowe łączenie, delikatne przyleganie do stopy i miękkość w dotyku gwarantuje komfort użytkowania każdego dnia.

Naturalne surowce

Do produkcji skarpet używana jest przędza najwyższej jakości. Niewielka ilość elastanu zapewnia idealne dopasowanie, swobodę ruchu i elastyczność.

Bezuciskowość

Brak typowego ściągacza i specjalna konstrukcja skarpety zapewnia brak ucisku oraz korzystny wpływ na krążenie krwi w stopach. Aplikacja apretury System EGP odbywa się w całej skarpecie wewnątrz i na zewnątrz. Przędze z których wykonane są skarpety posiadają certyfikaty OEKOTEX – to oznacza, że są przyjazne dla ludzi.

Tabela rozmiarów

Długość stopy w CM Rozmiar UE Rozmiar UK
23 – 24 36 – 38 3.5 – 5
25 – 26 39 – 41 5.5 – 7
27 – 28 42 – 44 8 – 10
29 – 30 45 – 46 10.5 – 11.5

Wyprodukowana w EU

Informacje dodatkowe

Kolor

, , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarpety garniturowe męskie Egp Silver”
Skarpety garniturowe męskie Egp Silver
Skarpety garniturowe męskie Egp Silver
28.99