Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt 5l

959.00

Produkt dostępny do użytku zawodowego. Zastosowanie w mieszaninach. Stosowanie jako produkt pośredni w produkcji środków ochrony mikrobiologicznej, stymulatorów wzrostu roślin oraz środków do dezynfekcji.

Przemysłowe zastosowanie produktów na bazie nano srebra i nano złota. Zawodowe zastosowanie produktów na bazie nano srebra i nano zlota.

Pojemność: 5 L (5000ml)

Opis

Zastosowanie Silver Plus 2100

Produkt dostępny do użytku zawodowego. Zastosowanie w mieszaninach. Stosowanie jako produkt pośredni. W produkcji środków ochrony mikrobiologicznej oraz środków dezynfekcji. Przemysłowe zastosowanie produktów na bazie nano srebra i nano złota. Zawodowe zastosowanie produktów na bazie nano srebra i nano złota.

Działanie

Srebro jest bardzo efektywne w dezynfekcji, profilaktyce antygrzybowej i antybakteryjnej. Badania naukowe potwierdziły skuteczność srebra w walce z mikrobami, zwalcza i zabija ponad 650 patogenów: bakterie Gram(-) oraz Gram(+), grzyby w tym pleśnie, roztocza oraz pierwotniaki. Jest skuteczne już w małych stężeniach.

Jony Ag+, często przenikają przez błony komórkowe mikrobów ( bakterie, wirusy, pierwotniaki) uszkadzając je, blokując ich potencjał elektryczny w tym możliwość rozmnażania w następstwie czego  giną one w krótkim czasie.  Mikroby nie uodparniają się  na działanie srebra.

Skład

Srebro monojonowe, jonowe, złoto koloidalne, stabilizator.

Przygotowanie roztworu

Stosować jako dodatek zgodnie z recepturą produktu finalnego.

Sposób użycia

Według zaleceń producenta produktu finalnego.

Zasady bezpieczeństwa

Podczas przygotowania oraz stosowania SILVER PLUS 2100 należy pamiętać o zasadach BHP, stosować rękawice oraz okulary ochronne.

 

 

1 opinia dla Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt 5l

  1. 5 z 5

    Łukasz

    Po zastosowaniu tego preparatu zgodnie z zaleceniami moje warzywa i owoce rosna piekne i zdrowe. Polecam i bede stosował kolejny rok.

Dodaj opinię
Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt 5l
Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt 5l
959.00