Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt

959.00

Produkt dostępny do użytku zawodowego. Zastosowanie w mieszaninach. Stosowanie jako produkt pośredni w produkcji środków ochrony mikrobiologicznej, stymulatorów wzrostu roślin oraz środków do dezynfekcji.

Przemysłowe zastosowanie produktów na bazie nano srebra i nano złota. Zawodowe zastosowanie produktów na bazie nano srebra i nano zlota.

Pojemność: 5 L (5000ml)

Opis

Zastosowanie Silver Plus 2100

Produkt dostępny do użytku zawodowego. Zastosowanie w mieszaninach. Stosowanie jako produkt pośredni. W produkcji środków ochrony mikrobiologicznej oraz środków dezynfekcji. Przemysłowe zastosowanie produktów na bazie nano srebra i nano złota. Zawodowe zastosowanie produktów na bazie nano srebra i nano złota.

Działanie

Srebro jest bardzo efektywne w dezynfekcji, profilaktyce antygrzybowej i antybakteryjnej. Badania naukowe potwierdziły skuteczność srebra w walce z mikrobami, zwalcza i zabija ponad 650 patogenów: bakterie Gram(-) oraz Gram(+), grzyby w tym pleśnie, roztocza oraz pierwotniaki. Jest skuteczne już w małych stężeniach.

Jony Ag+, często przenikają przez błony komórkowe mikrobów ( bakterie, wirusy, pierwotniaki) uszkadzając je, blokując ich potencjał elektryczny w tym możliwość rozmnażania w następstwie czego  giną one w krótkim czasie.  Mikroby nie uodparniają się  na działanie srebra.

Skład

Srebro monojonowe, jonowe, złoto koloidalne, stabilizator.

Przygotowanie roztworu

Stosować jako dodatek zgodnie z recepturą produktu finalnego.

Sposób użycia

Według zaleceń producenta produktu finalnego.

Zasady bezpieczeństwa

Podczas przygotowania oraz stosowania SILVER PLUS 2100 należy pamiętać o zasadach BHP, stosować rękawice oraz okulary ochronne.

Potwierdzenie skuteczności SILVER PLUS 2100 jako stymulatora wzrostu roślin (kompozyt Silver Plus 2100 + nadtlenek wodoru + woda)

Ilustracje z badań przeprowadzonych przez Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach Zakład Uprawy i Nawożenia Roślin Ogrodniczych Pracownia Uprawy Warzyw i Grzybów Jadalnych oceniające przydatność stosowania SILVER PLUS 2100 na uprawę warzyw.

 

Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt

Wielkość rozety sałaty liściowej 'Lozano’ po zastosowaniu oprysku stymulatorem w zrostu Silver Plus 2100 w V tygodniu uprawy.

 

Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt

Wielkość rozety sałaty debolistnej 'Rouxai’ po zastosowaniu oprysku stymulatorem wzrostu Silver Plus 2100 w V tygodniu uprawy

 

Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt

Wpływ stymulatora wzrostu Silver Plus 2100 na rozwój systemu korzeniowego warzyw liściowych (K – rośliny kontrolne z nie moczoną rozsadą; M – rośliny moczone przez 20 minut na etapie rozsady w roztworze Silver Plus 2100)

 

Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt

Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt

Wielkość rozety sałaty dębolistnej 'Rouxai’ (a) oraz sałaty liściowej 'Lozano’ (b) po zastosowaniu oprysku stymulatorem wzrostu Silver Plus 2100 w V tygodniu uprawy (K – rośliny kontrolne z nie moczoną rozsadą, M – rośliny moczone przez 20 minut na etapie rozsady w roztworze Silver Plus 2100)

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt”

Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt
Silver Plus 2100 produkt bazowy, kompozyt
959.00

pl Polski
X