Kompozyt Stymulatora Wzrostu Roślin Silver Plus 2100 5l

786.50

Pierwszy komponent, składnik stymulatora wzrostu roślin Silver Plus 2100

Pojemność: 5 L (5000ml)

Opis

KOMPOZYT STYMULATORA WZROSTU ROŚLIN SILVER PLUS 2100

I. Komponent Silver Plus 2100 (pierwszy komponent, składnik stymulatora wzrostu roślin)

Jest to skoncentrowany wodny roztwór naturalnych odmian Ag srebra oraz naturalnych stabilizatorów. Badania naukowe wykazały bardzo korzystny wpływ Ag srebra na fotosyntezę roślin oraz jego efektywność w profilaktyce przeciwbakteryjnej oraz przeciwgrzybowej. Zwalcza i zabija  ponad 650 patogenów: bakterie Gram(-) oraz Gram(+), grzyby w tym pleśnie, roztocza oraz pierwotniaki. Jest skuteczne już w małych stężeniach. Działanie srebra Ag polega na tym, że cząstki Ag+ przenikają przez błony komórkowe mikrobów ( bakterie, wirusy,  pierwotniaki) uszkadzając je, blokują ich potencjał elektryczny w tym możliwość rozmnażania w następstwie czego giną one w krótkim czasie. Mikroby nie uodparniają się na działanie srebra. Skuteczność srebra System EGP potwierdziły badania laboratoryjne  w stosunku wielu patogenów  m.in. do Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Salmonella tyfus, Sreptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes i innych.

Administracja USA ds. leków i żywności – FDA, która rejestruje i dopuszcza produkty do obrotu zaleca stosowanie wszystkich form srebra z wyjątkiem azotanów, które są redukowane przez bakterie do trujących azotynów, które w połączeniu z aminami i aminokwasami tworzą szkodliwe związki nitro i nitrozoaminy. Stymulator wzrostu roślin  SILVER PLUS 2100  nie zawiera azotanów srebra. W składzie chemicznym Silver Plus 2100 nie występują substancje dotychczas nieznane, lub nie stosowane w uprawach.

Składniki/Ingredients INCI: aqua, silver (nano), stabilizator

Stężenie/Concentration: 410ppm

 

Informacje o stymulatorze wzrostu roślin Silver Plus 2100 znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Produkty-Rolnictwo.

Jeżeli posiadasz oryginalny, zakupiony w autoryzowanym punkcie nadtlenek wodoru 35% lub o większym stężeniu, kup tylko Kompozyt Silver Plus 2100 i sam zrób stymulator wzrostu roślin. Zaoszczędzisz na kosztach dostawy. Sam kompozyt Silver Plus 2100 jest bezpieczny w transporcie. Wysyłamy go zwykłym kurierem bez potrzeby wysyłania transportem ADR.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kompozyt Stymulatora Wzrostu Roślin Silver Plus 2100 5l”

Kompozyt Stymulatora Wzrostu Roślin Silver Plus 2100 5l
Kompozyt Stymulatora Wzrostu Roślin Silver Plus 2100 5l
786.50